Güzergahımız

Güzergahımız

Karayolu taşımacılığı, başlangıç ve varış noktaları arasında aktarmasız bir taşımaya olanak sağlaması, öteki taşıma türlerine kıyasla daha hızlı olması ve özellikle kısa mesafeli taşımalarda nispeten ucuz olması nedeniyle bazı avantajlara sahiptir. Özel sektör eliyle yürütülen karayolu taşımacılığında hiyerarşi ve emir komuta zincirinin hızlı işlemesi diğer bir avantaj olarak gözükmektedir.

KARAYOLU İTHALAT ve TRANSİT NAKLİYE HİZMETLERİMİZ...

Yılmaz Uluslararası Nakliyat, tüm Avrupa'ya yayılmış araç filosu ile uluslararası nakliye hizmetini, sektördeki 20 yıllık deneyimi ile kusursuz gerçekleştirmektedir.
Avrupanın tüm ülkelerinden Türkiye'ye ithal etmek istediniz kuru emtia yüklemelerinizin yanı sıra sağlık ve gıda sektörüne yönelik taşımacılık için termo king donanımlı araçlarımızla siz müşterilemize uluslararası nakliye hizmeti sunmaktan memnuniyet sunacağız.

Tüm Avrupa'dan taşıma yaptığımız ülkelerin şemasını yan taraftaki resimden görebilirsiniz.

AVRUPA’DAN , TÜRKİYE’YE VE TÜRKİYE ÜZERİNDEN TRANSİT OLARAK AZERBAYCAN – GÜRCİSTAN – TÜRKMENİSTAN VE IRAK İÇİN HER TÜRLÜ KURUYÜK , ISI KONTROLÜ GEREKTİREN YÜKLER VE ADR donanım gerektiren yüklerinizi güvenle taşıyoruz.
TÜRKİYE'DEN İHRACAT NAKLİYESİ YAPITĞIMIZ ÜLKELER...

Yılmaz Uluslararası Nakliyat, ihrac edilmesi gerken emtianızı Avrupa'nın bir çok ülkesine taşınması konusunda siz değerli müşterilerine uluslararası nakliye hizmeti sunmaktadır.

Karayolu ihracat nakliyesinde sahip olduğumuz deneyim ile siz müşterilerimize tam kapasitede kalite hizmet sunmaktayız, gerek güclü araç filomuz ile gerekse filomuzu yöneten deneyimli personellerimizle sizlere  kaliteli insansı hizmetlerimizin yanı sıra teknolojininde nimetlerinden faydalanarak 7/24 araç durumlarını izleyebilmeniz adına kurulu gps sistemimizle kusursuz teknoloji hizmetide sunuyoruz.

Araç filomuzda yer alan tırların çeşitliliği ile gıda ve sağlık sektörüne ait emtianında Avrupa ülkelerine ihracatını sağlamaktayız.

TÜRKİYE’DEN , ALMANYA – POLONYA – ÇEK CUMHURİYETİ – AVUSTURYA – FRANSA – HOLLANDA – İSVİÇRE – İTALYA - SLOVAKYA BAŞTA OLMAK ÜZERE hemen hemen tüm AVRUPA ülkelerine yaş meyve sebze , donmuş gıdalar , ilaç ve yanıcı yüklerinizi 1994 yılından bu yana tam zamanında ve en doğru şekilde taşımaktayız.Resim Galerimiz

Siz müşterilerimiz açısından düşündüğümüzde nasıl bir hizmet aldığınızı görmeniz, bizlere daha çok güven duymanızı sağlayacaktır, özel efekt kullanılmadan çekilmiş olan... devamı

Referanslarımız

Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimize ,bize güvendikleri için teşekür ediyoruz,onların güveni başarılı birlikteliğimiz için bir başlangıç, çalışmalarımız için ise bizleri teşvik etmektedir,... devamı

Sertifikalarımız

yılmaz uluslararası nakliyat iletişimin ve ticari ilişkilerin yoğunlaştığı günümüzde uluslararası nakliye ihtiyacı olan firmalar ve kurumların uluslararası nakliye... devamı