Güzergahımız

Avrupanın tüm ülkelerinden Türkiye'ye ithal etmek istediniz kuru emtia yüklemelerinizin yanı sıra sağlık ve gıda sektörüne yönelik taşımacılık için termo king donanımlı araçlarımızla siz müşterilemize uluslararası nakliye hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız. Karayolu nakliyesinde sahip olduğumuz deneyim ile müşterilerimize tam kapasitede kalite hizmet sunmaktayız. Güçlü araç filomuz ve filomuzu yöneten deneyimli personellerimizle sizlere kaliteli hizmetin yanı sıra nakliyeniyi gerçekleştiren araçlarımızın 7/24 durumlarını izleyebilmeniz için kurulu gps sistemimizle kusursuz bir teknoloji hizmeti sunuyoruz.

Karayolu İthalat ve Transit Nakliye

Avrupa’dan, Türkiye’ye ve Türkiye üzerinden transit olarak Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan ve Irak için her türlü kuruyük, ısı kontrolü gerektiren yükler ve ADR donanım gerektiren yüklerinizi güvenle taşıyoruz.

Türkiye’den İhracat Nakliyesi

Türkiye’den , Almanya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Fransa, Hollanda, İsviçre, İtalya, Slovakya başta olmak üzere hemen hemen tüm Avrupa ülkelerine yaş meyve sebze , donmuş gıdalar , ilaç ve yanıcı yüklerinizi 1994 yılından bu yana tam zamanında ve en doğru şekilde taşımaktayız.