Tarihçemiz

  • İlk taşıma faaliyetine Ford marka bir kamyon ile başlayan firma kurucumuz BEŞİR KAL Türkiye içinde bir kaç sene çalıştıktan sonra;

  • Yurt dışına açılmaya karar verir ve bir kamyon daha alarak ilk istihdamını sağlamakla beraber Ürdün, Kuveyt ve Irak’a çalışmaya başlar.

  • Kamyonlar ile bu işin olmayacağına karar verir ve bir adım daha atarak kamyonları satar ve bir Tır almaya karar verir. Aradan iki yıl geçmiş ve tır sayısı birden üçe çıkmıştır. Nakliye artık onun için vazgeçemeyeceği bir meslek olmuş ve kendi firmasını kurmaya karar vermiştir.

  • Mersin’e göç eder ve “KAL Nakliyat” firmasını kurar.

  • Daha ileriyi hedeflemiş olan kurucumuz yoluna YILMAZ ULUSLARARASI NAKLİYAT’ı kurarak devam etmiştir.

  • YILMAZ ULUSLARARASI NAKLİYAT bugün 60 çalışanı, 50 adet son model frigo aracı ve kendisine ait 7.500 m² modern park alanı ile tüm müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendisine bir görev bilmiştir... Yaş meyve sebze, donmuş gıdalar ve ilaç taşımacılığında adını bir marka haline getirmeyi başarmış nakliye sektörünün aranan firmalarından biri haline gelmiştir. 40 yılı aşkın bir nakliye deneyimi olan ve tüm çalışanlarına aşıladığı disiplin ile doğruluk ve dürüstlük ilkelerinden asla ödün vermeyen BEŞİR KAL yirmi yıldır başında olduğu YILMAZ ULUSLARARASI NAKLİYAT firmasının bugünlere gelmesini sağlamıştır.

    Kendisine YILMAZ ULUSLARARASI NAKLİYAT çalışanları olarak teşekkür eder ve onun gösterdiği bu yolda ilerlemeye devam edeceğimizin sözünü vermekteyiz...

Misyon ve Vizyonumuz

Şirketimizin amacı her zaman ve her yerde görev tanımını, müşterilerinin uluslararası nakliye gereksinimlerini sağlayacak kaynakları geliştirmekle birlikte müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin taleplerine uygun çözümler üreterek, uzun vadeli kalıcı dostluklar kurmak hizmet anlayışımızın bir parçasıdır. YILMAZ ULUSLARARASI NAKLİYAT, kaliteli hizmetin ancak dürüstlük ve sorumluluk çerçevesi içinde ilkeler ile sağlanacağına inanarak bu yola çıkmıştır. Müşteri ve personel odaklı çalışma, sürekli yenilenen teknolojik yatırımlar, ilerici vizyon, profesyonel ve dinamik personel, kalite standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı temel ilkeleri olmuştur.

Vizyonumuz

YILMAZ ULUSLARARASI NAKLİYAT'ın vizyonu; en güvenilir şekilde, zamanında ve eksiksiz kaliteli hizmeti tüm müşterilerine sağlamak ve böylelikle müşterilerine bir çözüm ortağı olmaktır. Her müşteri özeldir ilkesi ile hareket eden ve verdiği hizmeti daha üst seviyelere taşımak için profesyonel kadromuz, 7/24 çalışmakta, günümüz koşulları ve teknolojisini de çok iyi takip ederek müşterilerinin rekabet gücünü koruyup arttırmayı hedeflemektedir.

Galeri